Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagáltatok a hírre,...

Hogyan reagáltatok a hírre, hogy ikreitek lesznek?

Figyelt kérdés
Férjemmel szerettünk volna még egy harmadik babát, de fel sem merült bennünk az hogy ikrek is lehetnek. Kicsit soknak érzem ezt most. Van egy másfél évesem és egy 4 hónaposom. Direkt kis kor különbséggel szerettük volna a kicsiket. A két tesó is már a legelején összeszokott. De ez most váratlanul ért.

2020. szept. 10. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Már az orvosi vizsgálat előtt volt egy olyan érzésem, hogy ikrek lesznek. Egyre gyakrabban jutott az eszembe. De persze azért sokkolt, amikor valóban megtudtam...de boldog voltam és büszke, hogy olyan szerencsés vagyok, hogy spontán fogant ikrekkel bővül a család
2020. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

En majdnem elajultam🤣🤣🤣

Most vagyok 13 hetes.

Pozitivan fogom fel,pl csak egyszer kell szulnom😊

Boldog babavarast🥰

2020. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A férjem is örült és csak nevetve megjegyezte, hogy drágám nem ezt beszéltük meg.

Én még kicsit levagyok sokkolódva, de én is örülök, csak ijesztő egy kicsit.

2020. szept. 10. 14:42
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én tuti, kiborulnék :D Nekem konkrétan rémálom, hogy ikreim legyenek.. Már van egy kisfiam, és most kezdtük a tesó projektet, de kiborulnék, ha kettő lenne... Nem tudom, elég lenne-e 9 hónap, hogy feldolgozzam ezt az infót.
2020. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dejó!!! Gratula!
2020. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Huuuuh hát kemény menet lesz így, hogy a tesók is ennyire kicsik. Sok sok türelmet ❤️
2020. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Sokkolt!!!

Előtte volt egy vetélésem, így duplán paráztam!

A lányunk annyira "kicsinált" h 4 év kellett mire mertünk vállalni még egy gyereket.

Hát mikor a doki bejelentett h mind a 2 szívhang erős és minden rendben van, azt hittem elájulok!!!


Imádtam egyébként a terhességem. Nyilván nehéz volt, de olyan különleges (főleg mikor kérdezték h fiú v lány, én meg mondtam h mind kettő)

Imádok ikres anyuka lenni 😍

Irtó nehéz, de egy igazi csoda.


A te helyzetéről meg annyi jutott eszembe h (bocsi) de 21re húztál lapot 😂

Jó lesz hidd el. Majd ha kijössz a sokkból meglátod 😉

2020. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Na megint jönnek a lepontozók. Egyébként érdekelne, hogy miért nem találják hasznosnak a válaszokat?
2020. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan sírva nevetős volt, hogy vajon mi lesz? De úristen tényleg mi lesz?! :D

Azóta elmúltak 2 évesek, és a legfárasztóbb és legcsodálatosabb dolog egyszerre.

Gratulálok, kitartást!

2020. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem volna 😁 de minden elismerésem, ilyen pici gyerekek

Gratulálok!!!!

2020. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!