Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire figyeltek oda, hogy...

Silvye91 kérdése:

Mennyire figyeltek oda, hogy egészségesen táplálkozzatok? Vagy mennyire adjátok át magatokat a kísértésnek? (Amit kívántok azt megeszitek, legyen akármilyen egészségtelen)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm az utolsó pár hónapban folyamatosan az egyik helyi gyrosoból evett, mert azt mondta egyszerűen nem tud mást megenni, és nem tud mit csinálni.

Hogy lehet egyensúlyt teremteni?


2020. szept. 29. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyros nem gáz. Hús, zöldség is van benne, lehetne rosszabb is. Amúgy nem figyeltem jobban, mint nem terhesen. A harmadiknál cukordiétát tartottam, na ott igen, de ott se az egészség volt a lényeg, hanem azok a kis huncut szénhidrátok. Mondjuk pont gyrost akkor is ettem egyszer :D
2020. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam kérdezni, hogy mi a baj a gyrossal? Hús és zöldség, ráadásul a hús nem olajban sült, az nagyon jó.

Nem igazán figyeltem, mert amúgy is a húst és a zöldséget szeretem a legjobban, de tény, hogy egy-két zacskó gumicukor lement, pedig azt nem terhesen soha nem vettem (pedig szeretem). Ezt megengedtem magamnak. De a mértéktelen zabálást nem.

2020. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte is igyekeztem odafigyelni, terhesség alatt is ugyanez volt. Mondjuk a 27. héttől szénhidrátdiétát tartottam, mert rossz lett a terheléses cukoreredményem, de ezen kívül nem volt para. Ezt a szülés után is tartom egyébként (mérsékelten), inkább a tartós életmódváltásra álltam rá, mert amúgy is jobban érzem magam így. Az első trimeszterben volt egyedül, hogy nem tudtam normálisan enni, szendvicsen és gyümölcssalátán vegetáltam végig az első 16 hetet, mert minden mástól rosszul voltam, ezeket meg tudtam apránként eszegetni, hogy azért éhen ne haljak. De miután ez az időszak véget ért, majdnem ugyanúgy ettem, mint előtte, nem is nagyon voltak kívánós epizódjaim.


Amúgy a gyros az tényleg nem gázos, még a szénhidrátdiétába is simán beilleszthető, teljesen rendben levő kaja :D Inkább ezt egye, mint mekibe járjon folyton (egyik ismerősömnek ez volt a mániája a harmadik trimeszter végére).

2020. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Világ életemben egéstségtelenül táplálkoztam, a terhességek alatt is, pedig gdn-em volt mindkettővel.
2020. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, a legeleje óta semmi étvágyam, 3 kiló ment le eddig. Így örülök, ha valami lecsúszik, legyen az bármi.
2020. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem cukor miatt kell diétát tartanom, és örülök hogy így alakult. :) Könnyebb így tartani, hogy a babát kell szem előtt tartani. 91 kilóval kezdtem a terhességet, most a 31.héten 84 vagyok. Lehet ha nem lenne a diéta már rég 100 fölött járnék.😅🤷‍♀️
2020. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is cukordietaztam. Így aztan ez a kérdés le is került a térítékről. De a gyros az pont egy jó kaja.
2020. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kívánod az egészségtelent, akkor azt egyed. Ezekkel semmi baj nincs, terhesség alatt mindent lehet enni és kívánni
2023. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!