Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20-21. héttől folyamatosan...

A 20-21. héttől folyamatosan éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 21. héten, de nem érzem folyamatosan, és picit aggódom. :/ Van, hogy fél napig kb. nem is érzem. De van, hogy tök erőteljesen. Ma sem volt valami aktív, de néha érzem a mozgását.
2020. szept. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányomat a 20. héten éreztem először, de nem mindennap.
2020. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hol erősen érzem, hol alig, olyankor eloveszem a szívhang figyelőt.
2020. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon mozgós, de nekem is van olyan, hogy nem érzem, az pedig még ennél is gyakrabban előfordul, hogy egyszerűen annyira el vagyok merülve valamiben, hogy észre sem veszem, csak amikor már nagyon rugdos.
2020. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik gyereknél szerintem majdnem mindennap de volt kivétel.

A másik gyereknél nem éreztem mindennap.

Elég pici még a 20-21 hetes magzat.

24 hetesen voltam UH-n egyszer és láttam a monitoron hogy mozog de semmit sem éreztem az egészből. Nagyon sokat számít hogy fekszik pl a méhlepényhez képest.

Egyik babámnál az egyik oldalamon sokáig nem is éreztem mozgást, mikir elkezdtem nagyon gyengén érezni, a másik oldalon már határozott rugdosást éreztem. Szóval tényleg sokat számít az ilyesmi is.

2020. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat😊
2020. okt. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!