Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessègi cukorbeteg lettem.I...

Terhessègi cukorbeteg lettem.Iszonyatosan megundorodtam a szőlőcukros citromos víztől, amit terhelèsnèl meg kellett inni. Van erre valami alternatíva a következő terhelèsnèl?

Figyelt kérdés
Szülès után 6 hèttel állítólag újabb terhelès lesz, de èn nem bírom mègegyszer meginni azt a löttyöt.Hányni kell, ha csak rágondolok.
2020. okt. 6. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Pedig muszáj lesz, ez nem kívánságműsor, az egészséged múlik rajta. Szedd össze magad, esetleg kérdezd meg, hogy lehet-e valamivel enyhíteni a hányingert pl Daedalon de felnőtt nő vagy, nem viselkedhetsz gyerekként.
2020. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Van ahol tejet és kiflit adnak.


Nekem mindkét babával gdm-em volt, a másodikkal inzulin is kellett, de onnan, hogy megszülettek a kutya sem foglalkozott az én cukrommal többé, semmi vizsgálat nem volt soha

2020. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ugyanúgy terhelnek. Nekem sima nem diétás reggelit kellett ennem, és utána volt vérvétel. Ha nálatok ez a lötty a protokoll, akkor esetleg csináltasd magán úton a kontrollt, ott talán nagyobb esély van ezt elkerülni.
2020. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Citromlét vigyél magaddal ha csak ez az opció van. Én is így csináltam, azzal öntöttem fel úgy elviselhetőbb.
2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!