Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gólyahír tesztnél lesz valaha...

Gólyahír tesztnél lesz valaha egyforma a két csík? Csatolok képet

Figyelt kérdés

Nem ismerem annyira ezt a tesztet. Előző terhességnél amikor kimaradt a mensi a tesztcsík egyforma erős volt a kontrollal. ( Gabriel teszt)

A kép az első mensi előtt 1 nappal, a másik nemvárt után 2 nappal készült.

Erősödött, de még mindig nem olyan, mint a kontroll csík.

[link]


2020. okt. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy ugyanolyan erős legyen? Ha 2 csík van rajta akkor pozitív...ezek ráadásul szép erősek. Ne parázd túl.
2020. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kvantitatív teszt, semmi értelme annak amit csinálsz. Szép pozitív tesztek ezek, a többit ne pisáld most már telibe, hanem rakd el a tesóra.
2020. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan rossz előzményeim vannak, hogy már az is megijesztett miért nem egyforma már a két csík?

Több tesztem nincs egyébként.

Nem is szeretnék többet csinálni. Egyszerűen meglepett ez a mai.

2020. okt. 6. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen előzményeid vannak, a tesztek erőssége nem jósol meg előre semmit. Ne idegeld magad, mert az viszont árthat.
2020. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél, amit csináltam, erősebb volt a teszt csík, mint a controll. Másnap csináltam még egyet, az meg halványabb lett. De ugyanúgy pozitív. Nem lett semmi baj, már 23. hétben vagyok.
2020. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!