Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s ultrahangra mikor kell...

4D-s ultrahangra mikor kell bejelentkezni? Dec.17-én szeretnék menni. És melyiket ajánljátok? (Bp-en) Ti melyikben voltatok?

Figyelt kérdés
Nehéz választani a sok közül így találomra, ezért jó lenne egy-két javaslat.:-) Köszönöm L.
2008. nov. 28. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy jópár héttel azelőtt mielőtt menni szeretnél. Szóval ha dec. 17-én szeretnél menni, akkor érdemes már most bejelentkezni. Az első babámmal a MOM Parkban voltunk 4d-n, nyáron meg a Brendon Babamozijában. Mindkettővel elégedettek voltunk, árban kb. mindenhol ugyanaz. 38 hetes
2008. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi a MammutII-ben lévő, Biovital rendelőben voltunk.Eszméletlen kedves a hölgy, figyelt mindenre. éppen aludt a kisfiunk,de addig ügyködött,amíg felébresztette és gyönyörű képeket csinált róla.mindenét lemérte,kedvesen elmutogatott mindent,még nevettünk is.

csak ajánlani tudom. Lehet fizetni üdülési csekkel is,ha esetleg van nektek.

2008. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. 10.000 ft a vizsgálat,1000 ft-ot fizettünk még pluszba a cdre írt képekért,38 perces dvdt kaptunk és 5 db nyomtatott képet. Ja és mi csütörtökön jelentkeztünk be,már mehettünk volna azon a héten szombaton,de mi az utána való szombatot választottuk. Rugalmasak nagyon, kedden délután és szombaton van vizsgálat.Csak ajánlani tudom
2008. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Kleopátra házban voltunk, nagyon kedvesek voltak!

Kb 1 héttel előbb jelentkeztem be.

2008. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2008. nov. 28. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Boglárkerék utcában voltunk a Magzati Diagnosztikai központban, ott 10 000ft kapsz képeket, és cd-re is kiirják!
2008. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, időpontot kell kérni..
2008. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

www.4dgenesis.hu

Nagyon kedvesek, és a vizsgálat legalább egy óra, addig végig nézheted a babácskádat!!


Voltam a Baross utcában is, de ott nem volt kedves a dokinéni, és kb 10 percig tartott.

Árban meg ezek nagyjából ugyanott vannak, 10ezer körül.

2008. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4D genesist ajánlom énis, én háromszor voltam a babánkkal és nagyon jó volt, majdnem egy órás a vizsgálat...a Biovitálban nem mindig olyan kedvesek és ráérősek mint ahogy az előttem szóló hölgy irta, csak onnan tudom hogy ott dolgoztam :)
2008. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!