Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Flowmetria, áramlásos ultrahan...

Flowmetria, áramlásos ultrahang eredmények. Valaki segítene kielemezni?

Figyelt kérdés

Esetleg megírnátok a ti értékeiteket. Még csak 34 hetesek vagyunk, de már 1 hete III. fokban érett a méhlepény és az átlagosnál több a magzatvíz. Ma voltam áramlásos ultrahangon másodjára és a doki annyit mondott, hogy romlanak az értékek. A magándokim csak csütörtökön lesz, ha valaki ért egy picit hozzá, segítsen. Aggódom a pici miatt.

33. hetes eredményeim:

Aorta desc. :RI 0,66 PI 1,30

Art.umb.: RI 0,53 PI 0,89

MCA: RI 0,82 PI 1,88

34. hetes eredmények

Aorta desc. :RI 0,92 PI 2,63 fok.res.

Art.umb.: RI 0,69 PI 0,90

MCA: RI 0,84 PI 2,06


2010. aug. 9. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim csinálja, és nem értek hozzá, mert ö csak annyit mond hogy ez is jó és az is jó, majd ezeket beírja a kiskönvybe és tárolja a gépében meg az aktámban.


Ha nagy baj lenne rögtön beutalt volna a korházba.

2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ilyen lett a 37. héten - elöbbi nincs sajnos-

Blood flow: RI. RI... nincs szám.

aorta desc. 0.85. 1.72

Art umb. 0.55 0.96

MCA 0.:83 1.71


összesen 1.02.-re pontozták.


szerintem teljesen jó.... ne aggódj ha valami baj lenne a doki szólna.

2010. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Összesen 1,04 v. 1,09-re hozta ma ki a doki. Nem tudom kiolvasni a kaparását. Olyan idegesítő, hogy nem mondanak semmit. Azért is aggódom, mert megkérdezte, hogy a fogadott dokim nem akart-e már befektetni. De a dokim már 2 hete szabin van és csak csütörökön lesz.Igazából a több magzatvíz miatt kérdezte ezt, de közben meg mondta, hogy az áramlásos is rosszabb eredményt mutat. Nem értem miért hagyják kétségek közt a kismamákat.
2010. aug. 9. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!