Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy kórház szülészetéről...

Péterfy kórház szülészetéről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elég friss élményeim vannak. A szülészetről jók, az utána lábadozásról már kevésbé jók, és a csecsemős részlegről szintén kevésbé jók. De kibírhatő, főleg ha csak 3 napot vagy bent, és sima szülésed van. Mire vagy pontosan kíváncsi?
2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen az ellátás, ha van fogadott orvos, ha nincs (nekem nem lesz)? Milyenek a szobák? A baba velünk van-e? Segítenek-e a szoptatásban? Milyen hamar adják oda? A szülésnél bent lehet-e valaki? Ilyenekre.

Neked volt fogadott orvosod? Adtál a végén valakinek pénzt, ajándékot?

2010. aug. 9. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, most láttam csak hogy írtál. Nekem fogadott orvosom volt, és rajta kívül a szülésznőnek adtam még pénzt. Vannak sima többágyas szobák (asszem 2-4-6 fősek) és vannak alapítványik. Az utóbbiak 1 vagy 2 személyesek. A nagy különbség, hogy a fizetősben van wc és zuhany. Na most ez császár után nagyon jó, mert a közös mosdó 2 folyosóval arrébb van :( Alapítványi szobák ára: 1fős 7000/éj, 2 fős 5000/éj. De mivel kevés van, nem biztos hogy van is hely. Mindenhol rooming-in rendszer van, de császár után csak a második éjszakától. Elméletileg mindenben segítenek, gyakorlatilag sajnos én nem ezt tapasztaltam. De ez csak nővére és csecsemőse válogatja. Általában kedvesek, de én frontban szültem és iszonyat felfordulás volt.
2010. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: a babát minnél hamarabb cicire adják, császárnál ez 1,5 óra. Sima szülésnél, ha jól tudom azonnal, amint Téged is elláttak. 1 fő lehet bent szülésnél, császárnál is. Végig együtt vagytok a babával, csak fürdetni kell visszavinni, mert ekkor mérik a súlygyarapodását is. Kell vinni a babának pelust, törlőkendőt, büfikendő (+sapit, ha télen szülsz). Neked nem adnak semmit (a szobatársam sos szült és nem tudtak adni neki még egy betétet sem). Mikorra vagy kiírva?
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!