Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek kismama ruhákat?

Hol vettetek kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
Ma jártam egy F&F-ben és H&M-ben, de sehol semmi. Online rendeléstől félek a méretprobléma miatt. Olcsóbb megoldások érdekelnének.

2020. nov. 7. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
C&A esetleg ?:)
2020. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve használtan hadaban is lehet találni jókat
2020. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
C&A és Auchan szóba jöhet még, azt majd még megnézem. Hádában keresgélni sajnos nincs idegrendszerem. Még csak nyolc hetes vagyok amúgy,de már egyik nadrágomat sem tudom begombolni, hajgumival fogom össze a gombot a gomblyukkal. :(
2020. nov. 7. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A lild kismama heteiben nagyon jó leggingsek, felsők vannak jó áron. Nekem szerencsém volt mert nyáron szültem, így tavasszal mikor nagy hasam volt szinte végig lidl-ös leggingsekben voltam. Még szülés után is hordtam őket olyan kényelmesek.
2020. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Allee -ban h&m c&a


Bonprix megbízható


Lidl.. de legközelebb kihagyom

2020. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
H&m ben vettem,ott szepek vannak. C&a ban botrany a kismama reszleg,viszont ott van gumis dereku farmer,nekem mar 8 hetesen kellett.
2020. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lidl, de ott nem mindig van. És borprixrol rendeltem. Ott van olyan méret táblázat ahol vannak centik. Be tudod lőni.
2020. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Farmert a h&mben es amazonrol, kismama leggingset es hosszu polot, hosszu pulcsit szinten amazonrol, egyikkel sem lottem melle pedig a nadragokat "szemre" kellett beloni meg a h&mben is, nem volt lehetoseg probalni (elso hullam idejen).
2020. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bonprix, lidl,tscibo.
2020. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

H&M és Lidl-ből vásároltam.

Ismerősöm a Sinsayt ajánlotta, de oda végül nem jutottam el.:)

2020. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!