Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babázós leszek, most...

Első babázós leszek, most vagyok 37 hetes, és elkezdeném a sterilizálást, de nem igazán tudom hogyan kell, kérhetnék tapasztalt segítséget?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van a forralós sterilizálás, amit 3-5 percig érdemes csinálni. Mikróban ezt hogyan csináljam, elég egy egyszerű műanyag edényben jól felforralni a vizet?
2010. aug. 11. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon korai. 24 óráig maradnak sterilek a dolgok. Nekünk mikrós sterilizálónk van, annak a papírján olvastam.
2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha hazajöttem és használat előtt elvégzem. Köszönöm a gyors választ!
2010. aug. 11. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kezd el, nagyon korai. Nekunk is mikros sterilizalonk van. Toltok bele egy kis vizet belepakolom az uvegeket, csoros poharat stb. es elinditom 1000W-on 4 percig. Ha nem nyitom fel a fedelet akkor 24 oraig maradnak benne sterilen a dolgok ha felnyitom akkor mar nem. Ha nics sterilizalod akkor forralj fel egy edenybe vizet amit majd csak erre fogsz hasznalni es mikor forr akkor tedd bele a dolgokat es kb 4-5 percig forrald oket. Hasznalhatsz sterilizalo folyadekot (pl. chicco). Ebbe csak belerakod a dolgokat es hagyod benne allni, nem kell forralni. De meg varj vele.
2010. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha veszel Chicco sterilizáló folyadékot az Auchanban (ott a legolcsóbb).Sokáig elég, és nem lesznek tőle a dolgok vízkövesek.24 órán át lehet használni, úgyhogy addig ki sem kell önteni.

Cumisüvegektől elkezdve a játékokon át a bimbókiemelőig tudod használni.

2010. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!