Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Akkor kb a...

Terhes lehetek? Akkor kb a 12.hétben járok?

Figyelt kérdés
Szeptenberben kiszakadt a gumi nem vettük észre! Majd rá 2 hétre megjött ekkor már javában késett ...aztán októberben teljesen kimaradt majd november közepén újra megjött! De nőtt a mellem, a hasam kivan dudorodva, fehér folyásom van! Szerintetek?
2020. dec. 6. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Várj, előkeresem a varázsgömböm... Ja nem. Tesztelj és kiderül.
2020. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Menstruálsz, csak össze-vissza, szerintem nem vagy terhes. Már nőnie kéne a hasadnak...

De vegyél egy párszáz forintos tesztet, többre mész vele, mint velünk.

2020. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gömbölyödik alul a hasam!
2020. dec. 6. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor VEGYÉL EGY TESZTET!
2020. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Kétszer voltam terhes de sose gömbölyödött alul a hasam. Először feltolta a gyerek a szerveket, majd a 20. hét környékén ha elkezdett látszani valami, de inkább később.

Amúgy ennyi idő alatt nem jutott eszedbe, nem is tudom.... mondjuk venni egy tesztet???

2020. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell ide teszt. Menstruálsz, tehát nem vagy terhes, nem is értem a többieket...

És 12 hetesen még semmi nem látszik egy első terhességből.

2020. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted belelátunk a méhedbe?

Első terhessén 12hetesen nem látszik.... nekem pl 24hetesen volt jóllakott hasam, 26hetesen látszott h terhes vagyok.

2020. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes! Valami más bajod van,mivel össtevissza menstruálsz!

De annyi ész sincs, hogy vegyél egy tesztet? Vagy elmennj orvoshoz?

2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!