Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vér teszt eredmény szerint...

A vér teszt eredmény szerint alacsony a vasam,de én nem szedek semmi gyogyszert rá. Lehet gond belöle? Nekem fontos vagy a babának?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
igen lehet gond belőle mert mindkettőtöknek fontos neked azért h ne legyél rosszul neki meg azért h a lepény jól müködjön és eltudja látni a funkcióját!Nem irtad mennyi idős terhes vagy de 12.-ik hétig el is vetélhetsz ha nem megfelelő a vas háztartásod!Lécci ne játsz ezzel és ha azt mondta a dokid h kell szedned vasat akkor szedd!Am mennyi a vasad?Irj segitek!
2008. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,most kértem idöpontot a dokitol,holnap megyek vissza hozzá.Amugy külföldön élek,és itt más értékben irják mint otthon.csak ö hivott hogy meg van az eredmény és alacsony a vasam.Amugy 6 hetes vagyok.
2008. dec. 1. 14:44
 3/8 A kérdező kommentje:
De szedem a terhes vitamint és a folsavat.
2008. dec. 1. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
én is vérszegény voltam terhesség alatt és bizony kellett szednem a vasat és a terhesvitamint is!De ha hivott akkor bizti nagyon alacsony a vasad lécci szedd vagy esetleg nem tudod megoldani vagy mia az oka h nem akaraod szedni?szeretnék segiteni
2008. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre én szedni akarom,csak ö még most hivot,a vértesztem meg csak pénteken lett kész.Csak érdeklödtem milyen hátrányai vannak.Elsö baba,és nincs tapasztalatom.Amugy világ életemben vérszegény voltam.
2008. dec. 1. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
dehoyg is értelek félre csak azt hittem nem adott a lehetőséged és akkor szivesen küldtem volna neked vastabit itthonról:)én is mindig vérszegény voltam meg szülés után is maradt igy ez az állapot bár közvetlen a szülés előtt kaptam vénás szurit és szülés közben nem volt semmi gond!Sztem akkor nálad sem lesz,ha mégy a dokihoz akkor biztos felirja és nem lesz semmi baj!nagyon boldog babavárást!10 hetes kislány anyukája
2008. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm szépen.
2008. dec. 1. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én szedek terhes vitamint meg sok olyat eszek amibe azért van vas és mégis alacsony lett most majd vastablettát kell szednem aminek nem nagyon örülök ugyanis szorulás lehet tőle és hát az se jó de ha szedni kell akkor szedem

2008. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!