Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Ilyenkor nyáron ha...

Csajok! Ilyenkor nyáron ha bemegyek egy pesti babaturiba, fogok kapni téli cuccokat is? Buta kérdés, de vidéki vagyok, és nem akarok feleslegesen felmenni!

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem, majd szeptember végétől kb.
2010. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Mondjuk én nem pesti turiba voltam.Tavaly nyáron voltunk hajdúszoboszlón nyaralni a férjemmel és sétálgatás közben benéztünk egy turiba.És olyan vastag téli farmernacit turtunk hogy na! :) Azért várj még pestiek válaszait is mert nem akarom hogy feleslegesen menj! :)
2010. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, inkább idényjellegű ruhákat árulnak. Ugyanez van a "rendes" boltokban is.

Első éven jól ráfáztunk, amikor korán jött a lehűlés, sehol nem kaptunk melegebb ruhát. :(

2010. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, én is nézegettem, de csak nyári napozók, body-k voltak. Hosszú plüss rugik, sapik, harisnyák egy sem.
2010. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tavaly úgy jártunk, hogy a talán legnagyobb budapesti turiba (Keletinél) még javában nyári kínálat volt, pedig kint 10 fok volt, mert hirtelen jött be a hideg és hiába mentünk, semmit nem tudtunk venni. Persze a tavalyi overált kinőtte. Azt hiszem ez szeptember elején volt. Esetleg érdemes felhívni majd őket, amikor bejön a hideg, hogy van-e már téli árukészlet.
2010. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor jól fogunk mi is járni:(!! Köszi a válaszokat csajok...! Igazság szerint nem értem őket...egy kicsit forditva működnek, mint kéne! Most néztem meg a Keletinél lévő turinak a honlapját...most jöttek meg a nyári kollekciók! Furán gondolkodnak!
2010. aug. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!