Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetséges? Óriási vagyok!

Ez lehetséges? Óriási vagyok!

Figyelt kérdés

Július 10-én volt az utolsó menzeszem, és 33naposak a ciklusaim.

Teherbe estem, borzalmasan puffadok, és már híztam 2,5kg-ot.

Akkora pocakom van, hogy mindenki ha meglát, észreveszi, hogy terhes vagyok.

A nadrágjaimat már nem tudom begombolni, és kerekedek nagyon :(

Mitől lehet ez ilyen korán? Tervezett baba volt, de kétségbe vagyok esve, hiszen alapból nem voltam vékony, viszont lapos pocakom volt. 173cm 62kg-al kezdtem.

Ja és kép:

[link]


2010. aug. 14. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ez van. nem mindenki egyforma terhes. majd változik.
2010. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

a körzeti biztos tud tanácsot adni.. de addig is.


kerülni kellene a k betüs kajákat - karalábé, karfiol azok okozhatnak ilyet


szénsavas vizet inkább csendes ásványvizet igyál...



ha nem fogyasztassz egyébként se ilyesmit akkor mindenképp érdemes elmenni dokihoz mert ezek puffaszthatnak de más is okozhatja.

2010. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj orvoshoz.

Előfordul a terhesség elején,hogy már terhes vagy,de még megjön a menzesz.

De az is lehet,hogy ikreid lesznek.

2010. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Anno egy éve, én is így puffadtam már a 7-8. hétben! Akkorát nőtt a mellem, hogy több helyen megrepedt! A hasam is kinézett egy 14-15 hetes pocaknak! Persze ez a puffadás elmúlt! A 10. hétre rendeződött, akkora elmúltak a hányásos ingereim is, és a gyomorsavam sem bántott utána soha! SZóval ez is elmúlik!


Van egy titkos, bűvüs szó, amit terhesség, szülés, és anyaként is az ember jóóóól megtanul!!!



Elmúlik! Ez is...


:))

2010. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam,nyugi:)

nem kell kétségbe esni,mert tényleg--elmúlik:)

Nekem a 12-13hét körül normalizálódott,de a farmereket továbbra sem tudtam begombolni,húztam rá egy bandázst és igy nem látszott:)

Nyugi.Inkább élvezdd ezt az időszakot!Olyan jó!!!

2010. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát Te még igen csak az elején vagy a terhességednek, én azt mondom, a java még csak most jön.

Én is borzalmasan puffadtam az elején, már reggeli után egy kis hordó voltam, nagyon feszült a hasam, fájt a mellem is és hánytam nap mint nap a 13. hétig.

Még csak most fog elkezdeni igazán változni a tested, hamarosan derekad sem lesz már. Biztosan Te is úgy fogod majd érezni, mintha a tested külön életet élne.


Nyugi, hamarosan élvezni is fogod a terhességet!

Gratulálok! :-D


21 hetes km

2010. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. héten vagyok, és úgy nézek ki mint ha az 5. hónapban lennék. Ez puffadás az elején még, a hormonoktól többnyire. Az előzőnél is puffadtam de akkor azért nem ennyire.
2010. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnyugtattatok :)
2010. aug. 14. 12:27
 9/13 anonim ***** válasza:

En is csak megerositeni tudom a tobbieket. Ugy a 7.het kornyeken mar csak macinaciban ereztem jol magam, mert a farmerjaim mind koldoknel gombolosak. Van nekem is bandazs ovem es ezt pont itt ajanlotta valaki ami mukodott egy darabig, de ugy felpuffadtam, hogy a zippzar es a gomb, total kicsinalta a finom boromet a hasamon.

Most vagyok a 29. hetben...a pocakom nagyobb mint a b.nomnek volt a harmadik terhessege vegen...Vigyazz a hirtelen hizassal, mert nagyon nehez lesz a mozgas kesobb. Azt azert orommel olvasom, hogy a roka-moka nem piszkal - en meg most is siman razenditek ha valamilyen szag nem tetszik....

Boldog babavarast es gyonyoru babat kivanok neked!

2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sajnos estére mégjobban puffadok. Hányni nem kellett még(nem akarom elkiabálni) de viszont szédelgek, meg nagyon nőnek a melleim :( kismellű vagyok, A, kisebb B kosaras melltartó kellett régebben, most a C-s majdnem kicsi.

Sajnos vennem kellett egy pár nadrágot, mert a bandázs sajnos nem elég, mert a fenekem meg lapos, és lecsúszik a nadrág. Sajnos nagyon könnyen tudok hízni, viszont minimálissal eszek többet, de ez az átka. :)

2010. aug. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!