Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-hetes pocis vagyok, néha...

12-hetes pocis vagyok, néha szokott vérezni a fogam, vagy lehet az ínyem. Lehet valami baja a babónak? Ugye attól függetlenül egészséges lessz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fogíny vérzés a c vitami hiányának jele,szedjél c vitamint...ettól nem lesz baba a babónak
2008. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Használj Lacalut fogkrémet, az nagyon jó fogínygyulladásra!

Súlyos esetben, ha nem marad abba ettől a fogkrémtől, vagy valamilyen szájvíztől, azért nézesd meg magad egy fogorvossal!

Ez az a fogkrém, nekem két használat után segített!! DM-ben, Tescoban is lehet kapni!

[link]

2008. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt ez előfordul nagyon sokmindenkinél, ezért nem kell megijedni. A babának nem lesz semmi baja. Menj el fogorvoshoz megnézi(érdemes panasz nélkül is el menni hozzá a terhesség alatt) . Én most voltam a terhességem alatt másodszor (nekem is csak ennyi bajom van, hogy vérzik időnként az ínyem). Mindent rendben talált, a vérzésre pedig azt mondta, hogy többször mosni, ha vérzik és az sem árt, ha ilyenkor egy kicsit "kivéreztem". Hozzáteszem, hogy éve óta ugyanehhez a fogdokihoz járok, és meg vagyok vele elégedve.


34 hetes

2008. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!