Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja sikerült egy +...

Pár napja sikerült egy + tesztet összehozni. Van olyan étel, ital, amit nem ehetek, ihatok? Kávé? Néha egy pici sör árthat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
minden ehetsz ihatsz mértékkel kivéve amitől rosszul vagy!
2010. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyers húsok, halak kerülendők (véres sültek, szusi) és a pasztörizálatlan (forralatlan) tej és penészes sajtok, amik kerülendők.
2010. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Gratulálok a bébihez!!!!!

2010. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kávét ihatsz, de napi egyet, ezt tartsd be:)

aztán a sör...lehet azt is, egy pohár olykor olykor ok,ugyanez borra is:)

nyers húsok nem, ettől függetlenül én ettem pl sushit és nem lett baj, nyerstojás, ismeretlen helyről való tejtermékek ilyenek nem oksza, én kecsketejet ittam sokat, házi volt, semmi bajom:))

2010. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A többiek jól leírták, hogy mit nem lehet.Még csak annyit tennék hozzá, hogy gyógyszert se vegyél be, csak úgy.Mindenről meg kell kérdezni az orvost.Vigyázni kell a gyógynövényekkel is ilyenkor, mert terhességben máshogy hatnak, és nem mindegyik előnyös.Én az első 3 hónapban nem ittam kávét, mert nem kívántam.Amikor már kívántam, akkor engedélyeztem magamnak napi egy 3 az 1-bent, de azt se minden nap.Csak 8 %-os a koffein tartalma.

Én a pozitív teszt után már nem ittam alkoholt.Lassan szülök, és talán kétszer fordult elő, hogy megittam egy deci vörösbort.De azt is csak azért, mert tesóm lánybúcsúján és esküvőjén voltam.Azt olvastam, hogy mivel nem lehet tudni, hogy mennyi a biztonságos mennyiség, azért a legjobb, ha egyáltalán nem iszunk.Én nem innék a helyedben, de te tudod.

2010. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!