Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt lehet érezni, ha valakinek...

Azt lehet érezni, ha valakinek határértéknél van a magzatvíz mennyisége ? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok ?

Figyelt kérdés

Ki lehet hordani úgy egy terhességet, hogy határnál van a magzatvíz ? Ez miatt befektetnek kórházba ? Mit lehet tenni, hogy több legyen ?

Köszi a válaszokat

24 hkm



2021. márc. 3. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak az utolsó nap volt borzasztó kevés, nem éreztem semmit. Csak tudtam.


Reggel (kiírt elött 2 nappal) elfolyt itthon a magzatviz egy része. 1000%ra tudtam, hogy az. Mivel aznap mentem nst-re, cuccostól mentem, gondoltam eljött a szülés napja.


Megvizsgáltak manuálisan, majd közölték, hogy biztos csak bepisiltem 🤦‍♀️


Ez volt reggel 8kor. Este 6ig könyörögtem szó szerint egy ultrahangért. Este 6kor jött a váltás, az a doki 7kor végre megultrahangozott. És láss csodát, írtó kevés, már vészesen kevés volt a magzatviz. Indították is a szülést.


Aznap ugye egész nap így voltam, érzésre semmivel nem volt másabb.

2021. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal fájdalmasabb volt ahogy mozgott a lányom. 3.terhességem volt így volt összehasonlítási alapom.
2021. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pécsen tudnak magzatviz pótlást csinálni. Azt nem tudom milyen esetekben csináljak, vagy egyáltalán mikor szükséges. Kolléganőm ezért került oda az ország másik végéből.
2021. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt biztosra tudom én ks mondani. Decemberben szültem Pécsett, 3 hetet voltam bent szülésig, akkor is volt kismama akinek pótolni kellett.
2021. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kevesebb magzatvízben is ki tud rendesen fejlődni vagy lehet valami rendellenesség ?
2021. márc. 4. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ. Eleve hogy kevesebb az jelezhet valami alap problémát. Amúgy attól függ mennyivel kevesebb. Plusz folyamatosan termelődik Szoval lehet 2 hét múlva már nem lesz kevés.
2021. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen okozhat retardációt, növekedés elmaradást.
2021. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik doki azt mondta hogy határnál van és elküldött egy másik dokihoz, aki azt mondta, hogy normában van. Aggódom miatta, hogy idővel egyre kevesebb lesz és nem fog tudni rendesen fejlődni a baba.
2021. márc. 4. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Igyal sok vizet,es pihenj! Nekem 30.hettol mondta szonografus hogy leheletnyivel kevesebb,de ez a vegefele normalis. Visszahivott 2 het mulvara. Meg akkor is ugyan ugy minimalisan kevesebb volt. Ra 2 hetre mar tokeletes. Mondjuk et csak az en esetem,valszeg ha valoban kevesnek latja,tovabb kuldott volna,de nekem nagyon minimal lehetett ezek szerint.
2021. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sok ivás segít ? Én a növértől kérdeztem csak hogy mit lehet tenni, hogy több legyen, azt válaszolta hogy semmit, ez genetika.
2021. márc. 5. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!