Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 9 kilót híztam...

30 hetesen 9 kilót híztam már. Még hány kilóra számíthatok a 40. hétig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
10hét még nagyon sok idő,ha nem akarsz többet hízni probálj ne nassolni mint a kismamák többsége.Az természetes hogy valamennyit hízol,de ha túl sokat az nem jó.A baba pont ebben az utólsó 10 hétben hízik a legtöbbet.Az elsőnél 13kg híztam az utólsónál 5kg.Jó babavárást.
2008. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Kismamák nagykönyve-ben azt olvastam, hogy a 32. hét után lassul a súlygyarapodás üteme, az utolsó hetekben általában megáll, vagy akár súlycsökkenés is előfordulhat. Itt mindenki azt írja, hogy az utolsó hetekben jön fel a legtöbb, hát nem tudom, hol az igazság... én is kíváncsi vagyok, ugyanis hetek óta tartom a 'nagykönyvben' megírt heti 0,5 kg növekedést, így a 30. héten tartok 7 kg plusznál. Reménykedjünk, hogy a terheskönyvnek van igaza! :-)
2008. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jo neked! 30 hetesen "meg csak" 9 kilo, mondanam en. En mar 20 hetesen jartam ennyinel.
2008. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 30.hétig híztam 10 kilót, azóta meg még 4-et.

Üdv, 39+1h.

2008. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30 hetes vagyok és 5kg jött rám! Nekem azt mondta az orvos hogy kevés!
2008. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!