Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki jart mar igy terheléses...

ViaBerill kérdése:

Valaki jart mar igy terheléses cukor vérvételen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek ugyanais jövőhéten kellene mennem terheléses cukor vérvételre. Viszont sajnos mostanában egyre tobbet vagyok rosszul szédülök. Ezzel nem kezd semmit az orvos sem. Ugye a terhelésesen meg enni sem lehet alapból éhgyomorra kell menni. Egy alap vizsgalatot is nehezen birok ki mostanában és az utolsó vérvételnél is nagyon rosszul voltam. Várnám a tanácsokat előre is köszönöm.

#Terheléses cukor vérvétel
2021. ápr. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Vigyél citromot! Úgy teljesen elviselhető a lötty, é az a sok cukor ad annyi energiát, hogy kibírd. Kitartást!
2021. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj. Én végighánytam a terhességem és rettegtem én is ettől de aztán semmi nem volt. Reggel 7kor megittam és jól el is telített.Oké elején tartanom kellett vissza de végül bennem maradt. Citromot mindenképp vigyél és ne egyhúzásra idd meg
2021. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Vércukor probléma is okozhatja ezt a jelenséget, így még fontosabb hogy rendesen végig csináld a vizsgálatot
2021. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy az egyes írja. Citromot lehet tenni bele és menjen veled kísérő. Nálunk a lötyi után később lehetett pár korty vizet inni ha szomjas voltam. Egyébként kiderült, hogy vérszegény voltam. Én azért szédültem párszor.
2021. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld meg kiharcolni hogy helyette mérhesd magadnak éhgyomorra, aztán reggelizel, és utána egy meg két órával. Mondd meg hogy rosszul szoktál lenni, félsz hogy összehányod a rendelőt vagy elájulsz. Nem kötelezhetnek rá, bár valóban fontos vizsgálat, ezért nem javaslom hogy egyáltalán ne foglalkozz vele,hanem inkább mérd magadnak.
2021. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teát vittem abban kevertem el a cukrot. Én is eléggé szédülős vagyok.

Levették a vért, megittam a lotyit, majdnem kihánytam. Kb.fel orat járkáltam kint az sztk előtt mely levegőket véve. Amint elmúlt a hanyingerem hazavezettem, de otthon szédülés jott ram. Lefeküdtem. Férjem vitt vissza a 2 órával későbbi időpontra. Levették a vért megint, ahogy kiértem benyomtam 1 magvas bagettet, s elmúlt a szédülés is. Ittam jo sok vizet, utána egész nap semmi bajom nem volt.


Én kissé vérszegény voltam azért szédülgettem, de már emelték a vas mennyiségét, mostmár minden okes!

26 hkm

2021. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!