Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen elmúlt minden...

11 hetesen elmúlt minden rossz tünetem. Nem egyik napról a másikra hanem 1-1.5 hét alatt fokozatosa. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem voltam olyan tipikusan rosszul levős eddig sem, enyhe émelygés néha, puffadas, szag érzékenység néha. A hányinger már hetek óta javult, most viszont enyhült puffadas is, és alapvetően jól érzem magam. Ugyanolyan energikusnak mint régen. Most így utólag érzem hogy az elmúlt hetekben be voltam lassulva, fáradékony voltam. Újra van erom jonni-menni, sutni-fozni, takarítani meg minden. Még alhasam se húzódik annyira, ha egész nap talpon vagyok, dolgozom akkor néha érzem de egy kis pihéstől elmúlik. Nagyon örülök hogy jól érzem magam, de megfordult a fejemben hogy vajon a baba is jól van-e.

#terhesség #11. hetes #Elmúlt tünetek
2021. ápr. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez teljesen normális.
2021. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki
2021. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden nap kiirják ide páran hogy elmúltak a tüneteik és minden nap le van írva nekik, hogy ez tök természetes. Meg az is, hogy holnap meg visszajönnek.
2021. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, persze hogy kiírja az ember, mert első terhesség, nem tudom mi normális és mi nem. Az elején még nem mondja el az ember senkinek, nincs kitől megkérdezni az ismerősök közül. De köszönöm a választ. Nehéz kivárni a 12. heti UH-t. Egyébként nagyon örülök neki, hogy újra jól érzem magam, csak meglepődtem, hogy ilyen hamar elmúltak, azt hittem max. 12. hét után meg pl. haspuffadás elég durva volt és IBS-es vagyok, azt hittem el sem múlik mivel progeszteron magas lesz végig. Köszönöm a válaszokat!!
2021. ápr. 2. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon normális, ettől a baba még él és jól van. Hogy vagy te és baba?
2021. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ah bocsi csak most láttam. Hát a fiam már 1.5 evés mikor kérdezted akkor egy hónapos volt és hasfájós:D Most már egy igazi belevaló örökmozgó kiskrapek :)
2023. máj. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!