Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhességi tesztek...

Ha a terhességi tesztek 99%-ban pontos eredményt mutatnak és én már többször is teszteltem és negatívak akkor nem vagyok terhes, igaz?

Figyelt kérdés
Mindegyik tesztem abszolút negatív, nincs szellemcsík se, és pár héttel az együttlét után teszteltem. Mielőtt letámadnátok, védekezünk, csupán az “ördög soha nem alszik” alapon inkább teszteltem többet.

2021. ápr. 15. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Nem vagy terhes.....

2021. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Védekeztek, negatív a teszt. Kell ennél több bizonyíték?
2021. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél elő egy biológia tankönyvet az egyik teszt helyett inkább, lapozz arra a részre hogy készül egy baba és ha kellően tudtad értelmezni akkor nem leszel ilyen paranő.
2021. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te akkor minden együttlét után minimum 5 tesztet elhasználsz? A terhesteszt gyártók álma vagy, hogy viszed mint a cukrot.
2021. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit lehet már túl sokat vagyok ezen az oldalon, mert sokszor itt olvasom, hogy védekezés ellenére estek teherbe és ez megijesztett.
2021. ápr. 15. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne az itteni véleményekre hallgass. Itt a kérdezők egyik fele tökéletes gyógyszerszedés mellett, a másik pedig szakadás mentes óvszer mellett lett terhes.
2021. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!