Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 28 hetesen...

Az normális, hogy 28 hetesen már vannak mensiszerű görcsök?

Figyelt kérdés

Nem vészes, épp csak egy-egy görcs napi párszor, de nem tudom, hogy ez időben van, vagy nem korai ez még???

Ez már jósló vajon???


2010. aug. 22. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak jósló,ami nem baj. A méh,már a terhesség elején "gyakorol",amit akkor még nem is érzünk-szerencsés esetben. Már a 16. héttől is normálisnak számít. Amit ilyenkor tehetsz,hogy lepihensz, vagy ha nem teheted meg,akkor csak leülsz,megállsz. Igyál sok folyadékot,és szedj magnéziumot.

Orvoshoz elég akkor fordulnod ezzel,ha nagyon sűrűn vannak,vagy ha vizes folyás(ami lehet magzat víz),vagy vérzés is van. Boldog babavárást!!

2010. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismétlem az 1. válaszolót, ugyanezeket akartam írni én is! :)
2010. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 22. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhessegem alatt vegig volt ilyen menzeszgorcshoz hasonlo erzes. Az elejen meg kozepen azert mert nott a meh, stb... Utana meg mar joslofajasok voltak.
2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!