Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Integrált tesztre megyek...

Integrált tesztre megyek pénteken lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most töltöm a 12 hetet és pénteken vagyok hivatalos a magzat diagnosztikai kp-ba. Tudom hogy 4d uh lesz, meg vérvétel. Engem az érdekelne aki volt már ott, kapott a babóról képet? Vagy esetleg dvd-t már ezen a vizsgálaton? Vagy azt csak a babamozi keretén belül fogunk majd kapni?

Eddig is láttuk a Manót sima uh-on, meg képet is, de azokon még ugye alig látszik a kis "gumimaci". Azt mondta az orvosom, hogy a 12 hetes az nagy élmény lesz már. Tényleg?

Nagyon várjuk.


Köszönöm a segítséget


2010. aug. 23. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

kérhetsz dvd-t az + 2 ezer Ft.

képeket alapból nyomtatnak és tényleg nagy élmény :D

2010. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyikbe mentek? Az Istenhegyin benne van az árban a kép is és a dvd is, a Bolgárkerék u-ban a kép van az árban ,a dvd-ért külön kell fizetni.
2010. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyin mennyibe kerül a 4D, tudja esetleg valaki?
2010. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A Bolgárkerékbe megyünk. Szeretnék kérni dvd-t mégis egy életre szóló emlék marad. Akkor viszek még + 2000-t a dvd-re. Remélem nem gáz ha kérek.


Nektek jó egészséget.

2010. aug. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!