Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen még mindig nem...

18 hetesen még mindig nem találom a szívhangot. Lehet a mellső fali lepénytapadás miatt?

Figyelt kérdés
Anno a kislányommal már 16 hetesen megtaláltuk szívhangfigyelővel, vele hátsó fali volt a lepény. Most mellső falon tapad a lepény és van egy kis súlyfeleslegem. Aggódni nem aggódom mert nő a pocakom és szerintem már érzem őt néha mozogni de még nem vagyok benne teljesen biztos.

2021. máj. 4. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én mellső fali lépénynél is megtaláltam a 9dik héten. Lehet tényleg a súlyfelesleg miatt nem találod.
2021. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De az is, hogy elmászik. Az én gyerekem annyira utálta, hogy ha véletlenül elsőre megtaláltam, egy másodperc múlva már teljesen máshol volt. Nem is erőltettem.
2021. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is mellsofalu volt,ugy kb 12.hettol hallhato volt.
2021. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Mellsőfali nekem is. A 12.héttől hallom
2021. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Mellső fali volt nekem is. 10+2 naposan találtam meg először és azután is szinte mindig azonnal.
2021. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Bár nekem hátsó fali de megcáfolnám hogy a túlsúly miatt nem találod. Rajtam +20kg van mégis megtaláltam amikor megvettem a gépet 14 hetesen és azóta is ha kell. Szerintem csak rossz helyen keresed.
2021. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na most kicsit elkezdtem aggodni :/ tudtam, hogy nem kene kiirnom ezt a kerdest. Remelem nincs semmi baj. Probaltam mar 16 hetesen is, akkor se talaltam de masnap mentem dokihoz es rendben volt a baba. Meg lathatoan nott a pocakom, remelem rendben van. Koszi a valaszokat.
2021. máj. 4. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Szimplán csak te vagy "béna". Tudod mit kell hallanod?
2021. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom...mar van egy lanyom akit 16 hetesen mar hallottunk es utana is egybol meglett a szivhang.
2021. máj. 4. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!