Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egyszer veszélyeztetett...

Aki egyszer veszélyeztetett terhesként táppénzre kerül, az még dolgozhat vagy jobb otthon maradni?

Figyelt kérdés

Kora terhességi vérzés, hematóma, progeszteron hiány - feküdnöm kell. Mellé gyógyszeres IR-es vagyok és pajzsmirigy alulműködésem van, 1,5 év után sikerült a baba.

Ti visszamennétek dolgozni később vagy inkább mostmár otthon? Irodai munka, de nagyon stresszes, a határidők órákban vannak, az egyik túlhajtott nap után vérzett be a hematóma.


2021. máj. 4. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ennyi pihenés rád fér. Főleg, hogy fekvésre vagy ítélve.
2021. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék vissza


( pedig az első terhességem alatt 37 +2 -ig dolgoztam)

2021. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mehettem, azt mondta a háziorvos, hogy már nem mehetek. 14 hetes voltam azt hiszem.
2021. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon maradnék.
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hematoma miatt vagyok itthon. Most vagyok 16 hetes. Két alkalommal öntött el a vér, és a második eset óta szülési szabadságon vagyok. Leutóbb két hete voltam kontrollon. Ott azt mondta a nőgyógyászom, hogy már semmit nem lát, de azért ne terheljem túl magam. Én logisztikus vagyok egy multinál, de nagyon stresszes munka, szóval én most élvezem, hogy itthon vagyok. Végre sok időm jut a két nagyobbra is (8 és 6 évesek). Én nem mennék vissza, nem akarok kockáztatni.
2021. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vérzés miatt voltam 2 hetet táppénzen(9es kóddal), majd visszamentem dolgozni (home office). Rommá terheltek, 2 hónapig bírtam, 16 hetesen újra táppénzre mentem, már nem megyek vissza.Szerintem ne kockáztass, vigyázz magatokra!
2021. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem megyek. Nekem a felsoroltak közül ön alulműködésem van és progeszteronhiányom. Vérzés nem volt, mert az előző terhességeimből tanulva első perctől szedek progeszteront. Volt két vetélésem is. Tuti nem kockáztatnék.
2021. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kockáztatnám...Ennyi idő után sikerül a baba, szerinted érdemes kockáztatni? Nem hiszem....
2021. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!