Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinálnátok már tesztet? A...

Csinálnátok már tesztet? A ciklus.hu szeptember 1-re teszi a menstruációmat, de.

Figyelt kérdés
Nagyon ki van a gyomrom émelygek, hányok is.A mellem is feszül, nem az egész csak a bimbóm környékén.Van egy babám, amikor őt vártam, csak elmaradt a menzim semmi tünetem nem volt.Úgyhogy ezért vagyok nagyon tanácstalan.DE ez most nagyon más.A legutóbb mikor megvolt alig volt 2 napig .A ciklus .hu pedig mindig máskorra hozza ki a következőt, mint mikor ténylegesen megjön.
2010. aug. 23. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha gyanakszol, hogy még a előző ciklusból... akkor csinál egyet. veszteni valód nincs, max pár száz forint, de cserébe megnyugodhatsz, hogy végre tudod az igazságot.
2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tesztelj és írd meg!
2010. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van itthol, mert az előző baba is gyógyszer mellett jött össze, úgyhogy fel vagyok készülve ilyenekre..

Reggel csinálok és megírom:).

2010. aug. 23. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
felesleges megvárni a reggelt, mivel te az előző ciklusra gyanakszol. nekem 14. dpo-n napközbeni vizeletből lett egyértelmű +
2010. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csináltam, nagyon halvány, de 2 csíkos.
2010. aug. 23. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Akkor viszont mégiscsak a mostani ciklusban fogant :) Jó korán jönnek a tünetek, remélem azért nem lesz vészes
2010. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár nagyon nem jött jókor.

A kicsi fiam 7 hónapos, az apjával most vagyunk szakítófélben, jövő hónaptól muszáj vagyok visszamenni dolgozni.

Na, de csak el boldogulok:).

2010. aug. 23. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:

:( hát az tényleg nem jó, de akkor miért vállaltatok be még egy babát, ha ilyen rosszba vagytok?

és miért mész vissza? a tesó még kicsi, lehetsz vele GYED-en, vagy ha nem jár GYES-en.

2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
még ilyenkor sok baba a szoptatást sem hagyta abba, még rád van szorulva fizikailag, lelkileg
2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnos tápszeres a babám, szinte születésétől kezdve.A 6 hetes kontroll óta folyamatosan szedem a fogamzásgátlót, szóval védekeztünk...

Ezért szakítok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. aug. 23. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!