Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházba mennyi hálóinget...

Kórházba mennyi hálóinget vigyek? És egyéb cuccból mennyit? Tapasztalatok? Tavaszi babának milyen hazahozós öltözet kell?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettő hálóing elég.Én a kórházit is szerettem. Legalább nem a sajátod lesz véres.Eldobható bugyi is jó találmány, ha van rá keret nyugottan vehetsz abból is. Ha sokallod az árát jó az olcsó mama bugyi is. Sok pénzt ne adj érte, mert utánna a kukában végzi. Betétet pedig ne simát vigyél hanem a Tena betétet vedd mert az nagyobb biztonságot nyújt.
2008. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

napi egy hálóing szerintem kell, elöl gombolós.

a babának tavasszal ha 20 fok körüli a hőmérséklet szerintem: hosszú ujjú body,rá rövid ujjú vastagabb rugi, arra tavaszi (átmeneti) overáll + pléd,sapka.

ha hidegebb van adj rá még egy harisnyát is és még pulcsit, ha télies az idő,akkor vastag overállban hozzátok haza. A kocsit érdemes befűteni és az autóban egy-két réteget levenni,nehogy bemelegedjen.

2008. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nem is tudom milyen a sima betét mert régóta tampont használok.Mennyibe kerül az eldobható bugyi, inkább azt vennék?
2008. dec. 7. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 hálóingre biztos lesz szükséged, hiszen ebben vagy egész nap. Én is vettem eldobható bugyit (kb. 800 Ft a DM-ben) de nem használtam, mert annyira hatalmas volt (otthon kipróbáltam). Inkább vettem egy pár kénylemes, fekete színű pamut bugyit, és sima betét helyett inkontinencia betétet - így se a hálóing, se a bugyim nem lett véres. Kicsit viccesen néz ki ez a betét, mert hatalmas méretű, viszont "biztonságban" érezheted magad :-) Nekem március végén született a babám, ráadtam egy hosszú ujjú bodyt, egy plüss rugit, alá zoknit, kissapkát, és betakartam meleg pléddel a gyerekülésben, az autóban meleg volt. Fontos a réteges öltözet, hogy ha melege van egyszerűen leveszel róla egy réteget. Remélem segítettem.
2008. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettél.
2008. dec. 7. 15:13
 6/9 A kérdező kommentje:
És persze a többiek is,nekem minden tanács jól jön, első baba.
2008. dec. 7. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A napi egy háloing az biztos kell, a szulésre nekem olyan volt, amit nem nagyon sajnáltam, ha esetleg tonkremenne. a szulés utáni hálos bugyi nekem bevállt, volt 3db, de ha mégsem ilyet vennél, akkor is lehetoleg pamutot és ne muszalasat, mert jobban szellozik és gyogyul a seb. Marciusban szuletett a babám, a kovetkezoben hoztuk haza: rovid ujju body, hosszu ujju talpas rugi, kissapka, polya, a mozeskosár pedig jol ki volt bélelve pléddel, ill. betakarva. Mig az autohoz értunk, a torpenek csak az orrocskaja latszott:)
2008. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: kevesebb haloing is elég, ha haza tudod kuldeni kimosni. en is így tettem, mivel nem tervezett császár volt, és tovább kellett bent maradnom.
2008. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható mosható, két darabos kiszerelésben bugyi, amibe már csak a Tena betétet kell belerakni. 300 ft körüli összegben.
2008. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!