Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok (elsö baba),...

37 hetes vagyok (elsö baba), enyhe nyomas az alhasban, fajdalomnak nem igazan nevezhetö utalhat mar a szüles közeledtere?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a szülés közeledtére utal.Első baba ilyenkor illeszkedik be a csontos medencebemenetbe,leszáll a has.Ezt érzed.


35 hetes km.

2010. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is 37 hetes vagyok a múlthéten voltak ilyen gondjaim volt egy kis vihar nagyon nem tetszett prüntyinek elég erőteljesen mocorgott és nagyon nyomkodott már azt hittem hogy jönni akar aztán folytatódott enyhe kis görcsökkel gondolom kis jósló fájások voltak pár napja meg semmi nagyon kis gyengéden jelez hogy minden ok ezért én is arra gondoltam hogy csak beilleszkedés volt így türelmesen várok még élvezem a pocimat :-)))
2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!