Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, aki azt mondja...

Szerintetek, aki azt mondja hogy tudja milyen iranyban van épp a babaja a hasaban, az igaz?

Figyelt kérdés
Aki olyanokat mond pl. Oldalt, fejjel lefele, most fordult felfele vagy itt van a lába es itt van a fejecskeje. Az igazat mond? Csak úgy érzi, gondolja hogy igy van, vagy ez tenyleg megmondható?

2021. máj. 29. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de én sosem tudtam....

A végén sejtettem h hogy van, mert a doki szt mondta már nem igen van neki hely mocorogni.

Harántban volt, így gondoltam m8kor kidudorodott oldalt az lehet a feneke. Kb ennyi.

De én uh kép alapján se tudtam az elején betájolni h akkor hol és hogyan fekszik

2021. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sejtettem, hogy amerre jobban rúg, az a lába lehetett. Ahol meg olyan kaparászós, az a keze. Ahol meg csuklik, az a háta, talán... De persze inkább a végén és az UH kép alapján történt ez a képzelgés, mert az enyémek mindig fejjel lefelé voltak. (Az egyiknek a két talpa volt mindig az arca előtt...:D)
2021. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vége felé én elég jól be tudtam azonosítani, hogy éppen hol van a lába, meg hát amikor a fenekét kinyomta, akkor az elég egyértelmű volt. Bár nyilván én is tudtam uh alapján, hogy milyen fekvésben van.
2021. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor már be volt fordulva (32. hét kb), tudtam, hogy alul oldalt a hátát érzem, ahogy nyomja ki magát, így szeretett bal oldalra bekucorodni, fönt a bordáim alatt meg a sarkát éreztem mindig (az olyan pici és éles érzés volt, húzogatta a lábát ide-oda). De előtte fogalmam sem volt, azt se tudom, mikor fordult be, hajnalonként mindig nagy bulit rendezett.
2021. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
csak tippelgetni lehet,hogy a baba hogy helyezkedik el.kezeit és lábait ki lehet tapintani merre van
2021. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlott orvos, szülésznő a nagyrészeket (fej, fenék) kézzel is ki tudja tapintani. Én megmondom őszintén, hogy saját magamon sosem tudtam megállapítani, még csak különbséget sem éreztem a mozgásában a medencevégű és a fejvégű fekvés között.
2021. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én először cssak sejtettem aztán a doki az uh-van igazolta hogy fejvégű. Fent meg jobbra oldalt éreztem kis hegyesebb testrészt ami elég gyorsan és erősen mozgott. Na utána mindig tudtam higy az a lába, kezét nem hiszem hogy éreztem volna annyira.

Egyszer fordult farosba, akkor fent semmit nem éreztem de bent lefelé olyan mozdulatai voltak hogy sírni tudtam volna. Pont volt uh időpontom, doki is mondta hogy megfordult.

Aztán visszafordult, uh nélkül is tudtam. Most is fejvégű.

40+4

2021. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!