Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányfüst mennyire káros?

Dohányfüst mennyire káros?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan helyen tartózkodtunk, ahol sokáig dohányfüst volt(órákig de szabadtéren). Nálunk a családban senki sem dohányzik, úgyhogy alapból nem vagyok kitéve ilyennek, ez egyszeri alkalom volt. Tudom, hogy egy alkalomból nem lesz baj, de akik többször voltak ilyen helyzetben, ők hogy oldották ezt meg(nem akarok bezárkózni azért mert várandós vagyok :) )? Vagy nem foglalkoztatok vele? Esetleg kerültétek az ilyen helyeket?
2021. jún. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok rendszeresen kijártam a dohányzóba cseverészni a munkahelyemen. De semmi bajunk tőle.
2021. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne csinálj ebből problémát. A városi szmognak ugyanígy ki vagytok téve.
2021. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást! :)
2021. jún. 12. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Az utcára kimész? A szmog se jobb mint a cigifüst
2021. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányfüstben nőttem fel, apám, anyám, nagyapám, majd később bátyám is dohányzott, szerintem ennek már semmi nyomát nem látnák a tüdőmben. Az más kérdés, hogy én is bagóztam 10 évig, annak nyilván marad nyoma.
2021. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lesz baj a füstől, kipufogo, szmog is ártalmas
2021. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!