Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismamaruhát hordtatok,...

Milyen kismamaruhát hordtatok,hordtok tavasszal,nyáron 3.babával terhesen otthon,boltba,vagy ahová mentek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos sose volt megoldás az, hogy veszek egy számmal nagyobbat mert úgy állt rajtam, mint tehénen a gatya. Mellem, hátsóm nem lett nagyobb, csak a pocakom.

Nadrág, rövid nadrág szintén nem jött be, így én inkább direkt kismama nyári ruhákat hordok, aminek van egy kicsike fazonra.

Szeptemberben szülök, tavasszal még abszolút nem látszott rajtam semmi, úgyhogy akkor meg az volt rajtam, amit amúgy is hordtam.

2021. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5. baba nem 3., De azért válaszolok 😁. Nekem nagyon hamar nőtt a hasam, több kismama ruha kellett. Tavasszal farmer + póló, hosszított felső+ testnaci. Most nyáron nálam az egybe ruhák mennek, nem nagyon bírom elviselni a rovidgatya felső kombót. Itthon csak sportmelltartó és nagyon rövid naci. Másba nem annyira bìrok lenni , vagy még fürdőruha.
2021. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12#.váalszolhatnak azok a kismamák is,akik a harmadiknál a többedik babát várja.
2021. okt. 13. 12:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!