Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hetet késett. A teszt...

Két hetet késett. A teszt negatív lett, s pár nappal később megjött, bár a menzim közepes erősségű szokott lenni. Ennek ellenére van esélyem arra, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem a dokimhoz és 04.03.-án kell vérvételre mennem, ahol terhestesztet is fog csinálni. Azért szerintetek reménykedhetem?
2007. márc. 23. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Időközben már biztosan tudod az eredményt, de azért leírom a véleményem.

Én is jártam már így. 2 hetet késett. Elmentem orvoshoz, aki ultrahangon látott valamit, azt mondta 50%, hogy terhesség. Adott is beutalót a vizelet vizsgálathoz. De arra csak másnap mentem volna. De időközben megérkezett a menstruációm. Szerintem ez lehetett terhesség, de megszűnt. Sok ilyen történik a nőkkel, sokszor észre sem vesszük, és azt hisszük, hogy menszesz. Van ilyen.

2007. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!