Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hétbe léptem, de az uh...

34 hétbe léptem, de az uh szerint 10 nappal kisebb a baba. A dokim okt 4-re beírta a császárt, de lehet hogy mégsem veszi ki a baba mérete miatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kell császározni?

10 nap eltérés nem olyan sok, nekem a második babámmal két héten "vitáztunk", de végül senki nem tudta a korát. :o)

Szerencsére az orvosom természetesség párti, így megvártuk, amíg megindult magától...

2010. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 hónapos kislányom van és ő faros, medencevégű volt így nála császároztak. Mivel kicsi a különbség a két szülés között ezért a második is császár lesz. Ráadásul még ő sincs befordulva és borzasztó visszeres is vagyok a szeméremajkaimon.
2010. aug. 26. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem egyformán növekszenek a babák, kiütköznek az öröklött tulajdonságok. A 10 nap eltérés egyébként is olyan, mintha nem is lenne :)) Tudod, születésükkor se egyformák a méretek. Egy 3 kilós, 48 centis baba is ugyanolyan érett, mint egy 56 centis, 4 kilós... csupán más géneket örököltek. Nem hinném, hogy az a néhány nap eltérés bármit is befolyásolna a császárt illetően :)
2010. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem. De császárnál is meg szokták várni, amíg beindul, úgy tudom.

Viszont az orvosod nyilván tudja, mit csinál. Ha már szültél vele egyet, akkor bízhatsz benne!


Jó babavárást!

2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!