Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek csípős ételt a terhessé...

Ehetek csípős ételt a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy azt a baba is érzi, amit én eszek, mert már vannak ízlelőbimbói... Ti ettetek?
2010. aug. 26. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ha nem is rendszeresen,de eszek Chillis babot,imádom.Előtte határozottan rákérdeztem a dokimra és ezt mondta: Mértékkel igen,és nem méreg erőset.
2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Faltam a méreg erős lecsót egész nyáron. Nem volt panasz oda bentről. 22 hós fiú anyuja
2010. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólesik és bírja a gyomrod, miért ne?!
2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én méregerős halászlevet ettem terhesen, nem volt semmi gond, viszont a gyerekem azóta felnőtt, és ő is imádja az erős kajákat! :))
2010. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem.Nagyon szeretem a csípős dolgokat. A kislányom születése után is jól bírta a fűszeresdolgokat, egyáltalán nem volt hasfájós.
2010. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, én is eszem a csípőset. Sőt! Nagyon is kívánom :)
2010. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, alaposan megküldöm az ételeimet Erős Pistával, de én terhesség alatt kerülném. erős étel hirtelen epe-gyomorgörcsöt válthat ki, ami veszélyes lehet szerintem.
2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!