Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, ti...

Tapasztalt kismamák, ti milyen babakocsit ajánlanátok decemberi babának?

Figyelt kérdés

Nemsokára meg akarjuk venni, most találtunk egy boltot ahol elég szépek vannak olcsón. Mik legyenek a szempontok, miket kérdezzünk meg az eladótól a babakocsikról??

27 heteske


2010. aug. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

én még csak most keresgélek, de nekem fontos, hogy vízszintesig legyen dönthető, ami aztán később sportkocsivá is alakítható, majd ha már stabilan tud ülni. legyen hozzá babahordozó (fél éves kora utánra és az autóban szállításhoz), a tolókar átfordítható legyen és a magassága is állítható legyen. a kerekei legyenek bolygósíthatók a könnyebb tolás miatt, de lehessen fixálni is.

városban vagy kertes házban laktok? mert városban fontos, hogy könnyű legyen, liftbe beférjen, buszra villamosra fel tudd tenni, emelni, lépcsőn fel tudd vinni. vidéken inkább az számít, hogy nagy strapabíró kerekei legyenek, amik állják a havat, esőt, latyakot, sarat, és a jó falusi járdákat.

2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
városban, panel 3.emeletén lakunk, szóval akkor nekem is a súlya nagyon fontos lesz
2010. aug. 27. 05:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Alumínium váz, könnyen, egymozdulattal összecsukható legyen, bolygósítható első kerekek, jól téliesíthető legyen, és én ha még egyszer babakocsit vennék, ismét multifunkciósat vennék, mert ugye, ha télen születik a Babád (az enyém decemberi:-)), aakor a mózesrészbe fogod vinni, jól betakargatva, rajta a lábzsákkal, alul is jó melegen kibélelve, mire jön a nyár, a jóidő, addigra átszerlheted a sportrészt, ami 6 hónapos kortól ajánlott. Emellett ugye ott van a hordozó is, amit az autóba is be tudsz kötni, így minden megvan egyszerre. De pl. vannak olyan mózesek (az enyém is többek között), ami szintén beköthető az autóba, így a Picúrnak nem kell görnyedezni a hordozóban pici újszülött korában sem. :-) Nagyon jó egészséget és boldog babavárást Neked! Üdv, 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! A mi babánk februári lesz, és mi Anmar Hilux márkájú babakocsit fogunk venni. Multifunkciós, tehát hordozó, mózeskosár, sport rész. Emellett könnyű a váz, nagy kerekei vannak (ami télen nagyon fontos a hó miatt, meg lépcsőzésnél sem utolsó szempont). A tolókar átfordítható, és mindhárom részéhez tartozik lábzsák. Ami téli babánál megint csak jól jön.

Ilyen a kocsi, nálunk elég sok színben van, csak mivel még nem tudjuk a Picúr nemét, így nem vesszük meg:


[link]

2010. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket, utolsónak:én is néztem ezeket a kocsikat, de sajnos mi most ennyit nem tudunk rászánni...De mondom, már én is nézegettem ezt a tipust:)
2010. aug. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!