Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzati szívhang figyelő...

A magzati szívhang figyelő mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért van mert kaptam, de ha nem kaptam volna nem lenne, mert nem jutott volna eszembe, hogy vegyek.Így viszont ha kevesebbet mozog a kicsikém, meghallgatom, hogy minden rendben van-e.Élménynek is jó én mindig megkönnyezem.Egyébként a babám utálja nem sokáig pár pillanatig engedi hallgatni, állítólag a hullámok miatt,elhúzódik onnan.Ha nagyon bizonytalan vagy és aggódós akkor talán érdemes rá beruházni.
2008. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsö terhességem,nekem nincs ilyen készülékem,de ha ujra terhes leszek,beszerzek egyet,mert az alatt a terhesség alatt én sokat aggodtam,nem voltam magamban biztos,és szerintem jobb ha megnyugszok azonnal,minthogy egésznapokat végigaggodjak.

Annak jo,aki aggodobb tipus

2008. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy vetélésem es többet aggodom igy azoktol mint akiknel minden rendben van.Én is vettem es nagyon szeretem!Ha rossz érzés fog el vagy akármi csak meghallgatom!Ahogy hallom mocorogni es a kis szivét megnyugszom!Az igaz hogy nem szeretik de nem is kell órákig hallgatni!Egy idö után gyorsan megtalálod!Én amint megtalálom ki is kapcsolom hogy ne zavarjam öt!Én ajánlani tudom, de ne vidd tulzásba!!!minden jot!14 hetes kismama
2008. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!