Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valaki úgy terhes, hogy...

Lett valaki úgy terhes, hogy vékony volt a méhnyálkahártya? Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 11. ciklusnapon voltam dokinál, aznap 4 mm volt a méhnyálkahártya, de nem mondta, hogy ez gond lenne.


A 14. napon éreztem is az ovut, és abban a hónapban megfogant a babánk. A méhnyálkahártya elvileg kétnaponta nő 1 mm-t, szóval nekem olyan 5-6 mm lehetett, állítólag ezzel nem lehet teherbe esni ugyebár, de nekem sikerült.


De ez én vagyok, lehet, hogy másnak meg 10 mm is gond.

2021. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, amúgy az 5. Héten volt is pici barnázásom kétszer, kaptam rá Utrogestant, és nem volt többé.


Utána már semmi gond nem volt.

2021. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
14. Naptól még kb 5-7 nap mire a méhedbe ér és megtapad, tehát akkor kb 12-14 mm volt ahol megtapadt nekem 8mm re azt mondta ott megtud tapadni
2021. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, mikor nem jött meg és elkezdtem barnázni, akkor egyből mentem dokihoz és még csak 11 mm-es megvastagodott méhnyálkahártyát láttak.


Ez volt 3 héttel ovu után, a következő héten már látszott a petezsák.

2021. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ciklusom 21. napján, ovuláció után 7 mm-t mértek, ami nem valami sok. Abból a ciklusból most 22 hetes vagyok.
2021. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!