Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a terhesség...

Mennyire normális a terhesség végén, hogy random becsípődik valami idegszál a combhajlatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet 1 hónapja egyre durvább eleve feszít a két combhajlatomnál, és így random mintha vmi ki akarná tekerni a lábam plusz mintha becsípődne valami ideg. Konkrétan felér egy kisebb terhességi görccsel mert volt két szülésem már. A végén mindegyiknél volt néha ilyen “ideg elnyomás” viszont most ez a 3. Nagyon durva tehát nem az van,hogy kb összecsuklok, de ez a fájdalom nagyon rossz és kiszámíthatatlan. Másnak is volt ilyen? Mindegyik nagyobb baba

2021. júl. 25. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno a keresztcsontom elcsúszott a terhesség végén mint utóbb kiderült (reumatológus sógornő).

Állandóan a combhajlatra sugárzott. Éreztem, hogy a derekam se százas de mindig a combhajlat volt a baj. A végén már olyan szintű volt hogy menni se tudtam, a szüléssel se múlt el. És ez ilyen random jövő fájdalom volt egyre gyakrabban. Ekkor beszéltem a sógornőmmel és azt javasolta, hogy tekerjem körbe szorosan a csípőmet egy rugalmas sállal (polár) és legyen mindig úgy. 2 nap alatt helyre hozta, el se hittem. Előtte hetekig szenvedtem vele az újszülött mellett is.

Persze küldött volna inkább orvoshoz de covid volt úgyhogy mondta hogy próbáljam meg ezt először.

2021. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek gerincműtét lett a vége
2021. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyről beszélünk-e, de a terhesség végén nekem is volt becsípődés-szerű érzésem. Bizonyos mozgásra a combhajlatban éreztem úgy, mintha a csupasz csontomnak nyomnának valamit, az egyik lábam össze is csuklott ilyenkor, naponta 1-2x fordult elő. Nekem a nőgyógyász azt mondta, valószínűleg a már beékelődött baba feje nyomhat ideget. Ő 2900 grammal született, nem volt nagy baba, tehát kétlem, hogy ettől függ:) Kitartást! Egyébként annyival egészíteném ki, hogy van egy gyárilag elcsúszott ágyéki csigolyám (soha nem okozott panaszt, véletlenül derült ki), esetleg ez is kozrejátszhatott benne, bár nem értek hozzá. Szuléssel elmúlt.
2021. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rosszul mozdultál,vagy baba nyom ideget
2021. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es nem mozdulok rosszul séta közben random. És néha teljesen lefagyok mert nagyon fáj. Másik kettő is csinált ilyet,de ez nagyon durva. Plusz tegnap mar sajgott az egész szeméremcsontom. Bár 2 hete is és a doki azt mondta még messze van a baba
2021. júl. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!