Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál,7...

Tegnap voltam orvosnál,7 hetesen.Volt szívhang,hallani is lehetett,de gyengébb volt,mint kellett volna lennie.Azt mondta ne aggódjak,két hét mulva vissza kell menni.Volt így valakinek?Minden rendben volt utána?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig jelez ez bajt. Kiívánom,hogy nálad minden rendben legyen.
2021. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. aug. 18. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Kívánom neked kérdező, hogy 2 hét múlva is minden rendbe legyen továbbra is. Orvosod közölte volna veled, szerintem ha baj lenne.
2021. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Szerintem is mondta volna...sajnos edzett vagyok már ilyen téren,tehát kibírnám ha valami nem stimmelne.Azt mondta minden rendben lesz szerinte.Jol hallható volt,csak kicsit gyengébb.
2021. aug. 18. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy gyengébb? Halkabb? Vagy lassabb volt a ritmusa?

Ha halkabb, amiatt ne aggódj, a ritmus a lényeg. Az, hogy milyen erősen hallod,nagyban függ az embrió elhelyezkedèsétől.

2021. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez jó kérdés,csak ennyit mondott,hogy gyengébb.
2021. aug. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!