Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati tachycardiat írtak az...

Magzati tachycardiat írtak az nst papírra. Ez mekkora baj ?

Figyelt kérdés
Segítsetek legyszi , ma vagyok 40.hetes és nst-n végig magas volt a Pici szív hangja :(( aztan uh volt, ott tan minden rendben volt. Meg kellett ismételni az nst -t, másodjára mar valamivel jobb volt.. kell aggódjak ez miatt ? Sose volt meg ilyen magas , főleg nem szinte végig ..:( lehet a jeges kv az oka ? ( pár korty volt )

2021. aug. 21. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a jeges kávé az oka. Köldökzsinor anomália szokott lenni az oka az esetek nagy részében. Flowmetria volt?
2021. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ott is minden rendben volt
2021. aug. 21. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is volt, mondjuk én tiszta ideg lettem és utána nem akart az istennek sem lemenni.


Be kellett fekudnom, igaz más oka is volt, ott is volt többször tahikardia, meg persze rakták is belém az idegez, hogy ha nem megy le akkor azonnal szülés, persze sik ideg voltam, nagyon nehezen tudtam megnyugodni, de aztán a baba is megnyugodott.


Végül indítottak a szülést csökkenő magzatviz miatt.


Teljesen rendben volt minden és nagyon nyugodt babám lett :)

2021. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En is sík ideg voltam .. előtte való nap derült ki, hogy a férjemnek barátnője van … alig bírtam le nyugodni . Ma megyek újra nstre.. hát nem tudom , remelem ma mar jobb lesz.
2021. aug. 22. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh bazzeg.. Nem lesz egyszerű életed.
2021. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fú basszus.


Nagyon nehéz lehet neked.

Gondolom magnéziumot szedsz. Esetleg a jó minőségű magnerotbol vegyél be napi 3-at.


Utana kérdeznék, talán lehet terhesen fogyasztani citromfű teát pl, ami segítene megnyugodni.

2021. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Am csak az utolsó két nst -n lett magasabb az érték ( tegnap is es ma is..) és a vérnyomásom ( előtte oké volt minden).. a körülményektől eltekintve , lehet hogy hamarosan jönni fog a baba és ezért magasabb a vérnyomásom illetve a baba szív hangja ..?


( ferj mar nem érdekel , lesz ami lesz, a baba az első :) )

2021. aug. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!