Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az, hogy lehet, hogy az egyik...

Az, hogy lehet, hogy az egyik uh-s 7mm-nek látta, a másik pár nappal később pedig 4-mmnek a crl-t?

Figyelt kérdés
Akkor msot ez mit jelent?
2010. aug. 30. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az első lehetett a petezsák, majd a pár nappal későbbi már a magzat. Nézd meg a leleten az elsőnél mit írtak?
2010. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem a petezsák. Crl.
2010. aug. 30. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rosszra, sima méréshibáról van szó. Nálam is volt ilyen. Valamelyikük tévedett.. Egy biztos, össze nem mennek a babák, nincs félnivalód!

A 4mm-es CRL nem egész hat hetes CRL, a 7mm pedig 6 hét x napos. Erre egy harmadik uh jelenthet választ.

Majd írd meg, mi volt :-)

2010. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, simán elmérhetik! Nekem nagyon elmérték az elején! Tökre beparáztam. 7 hetesen mértek 10mm-t. Aztán, 10 hetesen mentem újra, máshova (saját dokim nem volt épp), ott 10 hetes helyett 8 hetesnek mérték(16mm)!!!! Azaz 3 hét alatt 1 hétnek megfelelőt fejlődött eszerint! Hát totál kész voltam. Rá 2 napra fogadott az én dokim, ott 9 hetesnek mérte(21mm). Így eszerint mentem 12 hetes uh-ra. Ott már a rendes számítás szerinti mérete volt, azaz 13 hetesnek megfelelő, mint ahogy kellett lennie (pontosan tudtam a fogantatást). Szóval izgi volt.

Ne aggódj, nagyon könnyen el tudnak mérni ennyit!!!

Minden jót!

2010. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elírták az utolsó uh-ot méghozzá a AC:137-et írtak 177 helyett!!!!! Visszamentem hogy kicsi a védőnő szerint és akkor megnézték megint és rájöttek h. elírták!
2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!