Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ma valahogy...

Normális, hogy ma valahogy olyan fulladásos levegővételem van? Szóval nehezen szedem a levegőt, vagyis alig pihákolok?

Figyelt kérdés
29+5 hetes vagyok! Volt ilyesmim a 3. hónapban is, és utoljára másfél hónapja, és ma is van! Ilyenkor szoktam rosszul érezni magam, aztán elmúlik! Mitől van ez? Köszi a válaszokat!
2010. aug. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak az utolsó 3 hétben nem kaptam levegőt. A méh, benne a magzat nyomja a körülötte levő szerveket.


Ha nagyon szédülsz és nagyon komolyan rosszul vagy, akkor ás is lehet a háttérben, a magzatot is nézni kellene.

2010. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon komolyra nem fordult a dolog, mert mint írtam is, 10-15 perc alatt át is ment rajtam mindig! Csak kiváncsi voltam mi okozza ezt? Baba ma nagyon sokat ficánkol, már ujabban ékelgeti a hasam kifelé! :)
2010. aug. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!