Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 h km vagyok! Annyira faj...

6+2 h km vagyok! Annyira faj a gyomrom alig birok enni vki hasonlo tapasztalat mit esztek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű fájdalom? Savas, égető? ha igen akkor igyál salvus vizet. Csodákra képes!
2010. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyan mintha masnapos lennek
2010. aug. 30. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá a dokitól. a salvus víz pedig csak jót tesz. Próbáld ki!
2010. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ontosan így voltm a terhességem elején. Semmi hányás, meg ilyenek, de ha ettem 2 falatot, már jóllaktam, meg olya furcsa nyomás volt a gyomromban.. Fogytam is, aminek örültem. ... Azért remélem, Neked elmúlik.
2010. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat remelem en is!kulfoldon elek itt nem lehet olyan vizet kapni sajnos
2010. aug. 30. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem reggelente annó csak egy kis joghurt maradt meg. Azt már próbáltad?
2010. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg hogy reggel mielőtt felkelsz, még pisilni sem mész ki, szóval úgy fekve rágcsálj el egy pár darab háztartási kekszet, (nem tom ilyen van e), és egy dl vizet.
2010. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
joghurtot rogton kihanytam most keltem fel ettem kekszet egy kis almaval most talan jobb egy kicsit!a tejtermekek nem igazan jonnek be a tejtol is hanytam!koszi a valaszokat
2010. aug. 31. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy refluxos véletlenül? A tejtermék iszonyat gyomorbántalmat okoz. Nálunk (hugomnál) a húsleves, a paradicsom minden fajtája, a zöldségek. Szóval majdnem minden. Nincs senki aki tudna neked salvus vizet küldeni?

Még soká lesz vége, nem lenne jó,ha ez miatt nem élveznéd az állapotosságodat!

2010. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!