Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez kegyetlen:-) annyira lent...

Ez kegyetlen:-) annyira lent mocorog az egyik babóm hogy már kellemetlen mintha a húgyhólyagomon ugrálna. Nektek is annyira lent mocorog? Meg van olyan is néha mintha kaparászná ott lent na jó tudom ez kicsit morbidul hangzik de ha úgy érzem. :-)

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ikreket vársz? :)

Bár nekem egy baba van odabent,de én is érzek ilyeneket mint te.A hólyagomat tuti labdának nézi:Dés nekem is szokott kaparászni....azt hittem h csak én érzem.Sőt van hogy úgy belerúg a p***imba,hogy komolyan úgy érzem,mindjárt kidugja valamilyét:)

Hány hetes vagy?


36 hetes

2010. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt a harmadik csemetémnél!Sokszor úgy megnyomta hólyagomat hogy azt hittem menten bepisilek!A kaparászás meg olyan volt mintha a méhszájamat csipkedné kaparászná belülről!:D
2010. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ezt érzem min Te.

Annyira lent van a babóm,hogy amikor kinyomja magát az nagyon kellemetlen.Olyankor csiklandozni szoktam és 1-2 percen belül elmegy onnan :)

2010. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Főleg mikor mindketten be voltak fordulva 28 hetesen. Kegyetlen volt. Aztán visszafordult a második baba, akkor jobb lett, de ahogy nőttek visszatért, pedig a második maradt faros. Kitartás! Hány hetes vagy?
2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.Még orvoshoz is fordultam, főleg a kellemetlen kaparászás miatt.

Én 35hetes múltam.Te?

2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Halihó.Köszi a válaszokat.Nos igen két kis srác focizik odabent de amit a kérdésben leírtam azt csak kb:1 hete érzem és pont ez az hogy még csak 23 hetes vagyok és már ennyire erőseket rúgnak meg úgymond kaparásznak:-)Háááát hol van még a vége???Az tuti hogy nagy babák és erősek de így van ez jól:-D Akkor nem izgulok hogy rossz helyen vannak hisz csak élvezik az odabentlevőséget:-D
2010. aug. 30. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Most vagyok 22 hetes és már a 20. héttől csinál ilyet a kisasszony. Legalább nem vagyok egyedül. Egyik nap konkrétan gerincen rúgott, de a hólyagom és a vesetájékomba való bikázás a legkedvesebb hobbija. Ultrahangon még azt is láttuk hogy integet, közben megsorozta lábbal a hólyagom, a másik kezét szopja, aztán megrángatta a köldökzsinórt. Szóval gyakran kifejezetten fáj a huncutkodása.
2010. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! 28 hetes vagyok és kb. én is ilyenekkel küzdök, pedig "csak" egy baba van. tegnap én is bementem a kórházba, mert iszonyú, szűnni nem akaró alhasi fájdalmakra ébredtem ettől és megijedtem, hogy koraszülés. de szerencsére nem. csak rosszul helyezkedik a kisfiam. bár nyilván ő irtóra élvezi :-))9 én viszont óránként többször járok pisilni éjjel nappal. holott csak annyit iszom, amennyit muszáj.
2010. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsőnél nem volt ilyen, de most a másodikkal mindig olyan mintha szétrúgná a hólyagomat.

Attól félek egyszer nem tudom visszatartani:D És ez megy 18. héttől, most 27 hetes vagyok

2010. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!