Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mocorog ennyit?

Miért mocorog ennyit?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok és nagyon sokat mocorog a kisbabám. Mintha nem lenne neki jó ott bent. Hol rúg, hol hullámzik a hasam, hol csak rángatózik. Nagyon ritka az, hogy ne érezzem. Más is van így?
2010. aug. 30. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én is gondoltam rá, de csak azért van mert a méhed nem arányosan nöa babával. majd pár nap múlva meg azt kérdezed miért érzed kevsebbett..


èn 38-ik hétben vagyok és zat mondják ilyenkor kevesebbet mozog már a baba, nekem kb 3 napja annyira mozog hogy néha levegöt sem kapok.


sokkal jobb érzés mikor sokat mocorog mint amikor alig alig.

2010. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon aktív baba, szerintem nem is alszik. :) Különben pedig azt mondják, ha sokat mocorog, akkor jól érzi magát, és nem rosszul! Ne aggódj!

Én örülök neki, hogy nagyon sokszor érzem, még ha néha ki is jön a szemem egy-két mozdulatától. :)

34 heteske

2010. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22 hetes kismama vagyok. Két hete szinte megállás nélkül mocorog. Gyakran akkorát rúg meg üt hogy azt hiszem rögtön kiszakít valamit. De inkább mocorogjon, megnyugtat a tudat hogy érzem ( habár szex közben annyira nem élvezem hogy a beleimmel ugrálókötelezik). Adok egy tippet ha nagyon zavar lefekvéskor, nagyon gyengéden hintáztasd, ringasd magad fekve. A monoton mozgás megnyugtatja és bealszik. Muszáj volt kitalálnom valamit, mert este 8-kor rákezd és hajnali kettőkor se nyugszik :)
2010. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!