Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Költözködtetek/költözködnétek...

Költözködtetek/költözködnétek az utolsó hónapba? Mennyi segitségetek volt? Hogy birtátok? Nem indult be a szülés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem költöznék.
2010. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más választásom, akkor költöznék. Ha várhat, akkor nem sietnék vele.
2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg max. úgy, hogy összeszednék minden segítséget, és tényleg csak a nagyon apró cuccokat dobozolnám. Cipekedés semmi!
2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én nem, de volt egy ismerösöm, és neki a költözés, sok stresz és cipelés miatt beindult neki a szülés a 7-ik hónapban (nem tudom, hogy hány hetes volt)a baba egészseges lett.

Persze ez nem törvény, nem biztos, hogy nálatok is így lesz, boldog babavárást, és egészseges picurit neked, ja és persze könnyű szülést, egy jó kis élménnyel:)Üdv! És szép napot nektek:)

2010. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
muszáj volt, így költözködtem. Persze én nem cipekedtem semmit, csak a kipakolásnál irányítottam a többieket. Nem is volt semmi baj, még rá is húztam a kisfiammal.
2010. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fekvős kismama, csinálom a dolgom, takaritok ugyanugy, nem lustizok...hála eddig minden rendben. De nem tudom hogy birnám, már eleve a pakolászást...? Akár a ki és bedobozolást? Mondták sokan jönnek segiteni, de egyszerűbb megcsinálni mint elmagyarázni mint hova rakjanak...meg az ugy a tuti ha én csinálom:)!


Gyerekkel meg még rosszabb! ÉS ha összejön akkor muszály lenne...:(


Uolsó előtti: nagyon köszi a jókivánságokat!! Neked is hasonló szépeket!

2010. aug. 30. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, koltoztem es koltoznek. Ho elejen koltoztunk, ho kozepen szultem es idoben jott a babam. Sajnos korabban nem tudtunk koltozni, de az elozo lakast harom honappal korabban el kellett hagyni, a kovetkezobe meg csuszott a bekoltozes. Addig a ferjem szuleinel voltunk, jo fejek, de nem akartam oda szulni, tele volt a szobank a dobozainkkal, kisagy sem fert volna be, raadasul a nagyobbik babank is csak 14 honapos volt, nem akartam akkora felfordulast hozni a nyakukra.
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hónapban költöztünk. Kérj segítséget a pakoláshoz is, úgy simán menni fog. Babával sem lesz könnyebb.
2010. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!