Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel beszélhetnék,...

Lyoni kérdése:

Valakivel beszélhetnék, akinek agykamratagulatot mondtak magzatnal, hogy mi lett azután? Mi miatt volt? Stb.

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire vagy kíváncsi?

Nálunk 2 agykamraban volt.

Agyverzest kapott, sürgőssegi császárral született újra kellett éleszteni, és 9 éves koráig fejlesztésre jártunk.

Maradandó sérülése neki nem maradt. Én egy idegroncs lettem. Elhagyott a férjem,mert neki egészséges gyerek kellett.

2021. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, hogy nem tudtalak megnyugtatni. De a legjobb ha a legrosszabbra készülsz, abból csak kellemes csalódás lesz
2021. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem lesz baja babádnak,még tágulat eltünhet még
2021. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első. Mekkora volt?
2021. szept. 9. 18:12
 5/17 A kérdező kommentje:
És hanyadik hétben
2021. szept. 9. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Az agykamra tágulat egy vizsgálattal nem jelenthető ki, Mérni kell a terhesség előrehaladása során, hogy növekszik-e. Nem is biztos, hogy bekövetkezik, nálam sem volt így. 10mm volt és nem tágult tovább. Először 16. héten mérték utána havonta.
2021. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek
2021. szept. 9. 20:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó véletlenül a nem hasznosra mentem 😒
2021. szept. 9. 20:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Első. Az agyvérzés miatt volt tág?
2021. szept. 9. 21:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Ikreimnél állapították meg, 12 mm volt egyiküknél 26 hetesen, másikuknál valamivel kisebb.

A tágulat folyamatosan nőtt, s mindig a normál érték felső határán volt. 1 éves korukra nőtték el, de addig én is sík ideg voltam. Most 10 éves, egészséges nagyfiúk.


Azt tudom tanácsolni, hogy préseld ki az orvosokból a válaszokat, és az összes lehetséges esélyt. Mert találgatni nem szeretnek, nyilván, de neked tudnod kell, mi lehet.

Mert nem mindegy, hogy ez örökség (sok felnőttnek van tágulata, csak nem tud róla és nem okoz neki semmilyen egészségügyi gondot), hogy elnőhető vagy esetleg shunt-beültetés kell vagy más.


(Egyszer amúgy kihallgattam egy orvost, hogy mondta egy tanulónak, hogy akkor van gond főleg, ha mind a négy kamra tágul. De ez is olyan, hogy ahány eset, annyi diagnózis.)

2021. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!