Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a lentebb leírtak már a...

Vajon a lentebb leírtak már a baba fejének lejebb kerülése miatt van? Nem korai még elkezdeni beékelődni? Vagy más okozhatja?

Figyelt kérdés
35+4 hetes terhes vagyok, 1-2 napja újra tudok enni nem feszül annyira felül minden, viszont először a hólyagom kezdett fájni nagyon, főleg ha baba mozog mintha kést döfnének bele minden mozdulatra. Mára pedig aranyerem jött ki, ami még sosem volt és nagyon fáj menni, a szeméremcsontom, a medencém nagyon fáj és kisugárzik a bal belső combomba is. Ülve és fekve nem fáj csak ha felállok.

2021. szept. 19. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is ugyan ezeket éreztem a 36.héttől. Én konkrétan azt hittem össze sz.rom magam. Kitartást, már tuti nincs sok hátra. A 38.heten lett császárom, de elkezdtem már előző héten verezgetni.
2021. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is így éreztem már a vége felé, aztán 40+5-re lett meg 😃
2021. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén jelen! Ráadásul a szeméremcsontom is nyomta, felállni alig tudtam, az utolsó hónapot végig szenvedtem fizikálisan. 40.hétre született meg. :)
2021. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb a 34.héttől érzem ezt. Masodik babám. Mostmár plusszba ehhez hozzájön a derékfájás. A nyákdugó is elment pár napja.


38+6

2021. szept. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj köszi a válaszokat, megnyugodtam. Olyan kegyetlenül fáj ma a szeméremcsontom, hogy úgy érzem mentem kijön a gyerek. :D

Ritmusosan fél percenként egy nagyon éles késszurás szerű fájdalom belehasít a csontba, főleg ha ébren van ugye.

2021. szept. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!