Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és éjszaka...

22 hetes vagyok és éjszaka többször felébredek arra hogy bekeményedett a hasam, napközben eddig nem volt csak ma egyszer! Ez baj? A baba ebből érezhet valamit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj az orvosodnak, a bekeményedés ugyanis méhösszehúzódás, és adott esetben lehet koraszülés kezdete is (a legtöbb esetben nem komoly dolog, de jobb megnézetni orvossal.)
2010. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez még nem vészes, de mihamarabb szólj a dokinak, magnéziumot fog felírni. Sokan a Magne B6-ot szedig ilyenkor, nekem gyógyszertári készítményt írt fel az orvosom. Még nagyon a közepén vagy, így nem túl jó, ha sokat keményedsz. Igyekezz minél többet pihenni, mert általában akkor fordul elő leginkább, ha megerőlteted magad. Nagyon jó egészséget és boldog babavárást, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel is keményedett már ilyenkor, most a másodikkal félidős vagyok és már most is keményedik!

A doki fog magnéziumot írni.

Nekem pár hét alatt elmúlt telljesen, én is féltem a koraszüléstől, ehhez képest a lányom a 42. héten született.

Minden jót Nektek és pihenj sokat!

2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!