Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalata,vélemé...

Kinek mi a tapasztalata,véleménye Dr. Csikós Krisztina nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki, hogy vélekedik róla de nekem először se volt valami szimpatikus és másodjára meg teljesen rájöttem mennyire unszimpatikus és lekezelő is volt.

Először amikor mentem hozzá véreztem és nagyon görcsöltem mondta hogy még nagyon apró 3mm a petezsák de látszik hogy terhes vagyok de ne nagyon reménykedjek. Aznap este spontán el is vetéltem. Most két hónapra rá újra teherbe estem, mellfeszülés most is van meg akkor is volt de émelygés meg fáradékonyság, hangulatingadozás csak most. Tegnap elmentem dokihoz mert úgy számoltam hogy 6 hetes terhes körül vagyok. Mikor odamentem kiderült hogy férfi nőgyógyász fogadna ( nem szeretnék senkitől emiatt kritikákat hallani nekem komfortosabb a női nőgyógyász) a lényeg pont ott volt Csikós Krisztina doktornő is helyettesíteni. Megkérte a doki rendes volt, hogy vizsgáljon meg. Erre azt kérdezte, hogy nem mondta senki, hogy túl korai volt teherbe esnem várnom kellett volna még. Illetve vizsgálat közben is, hogy még nagyon korai volt jönni még csak 17 mm kis maszat (petezsák) 4 hetes vagyok és ebből még bármi lehet. Lefotoztam erre azt mondja jaj ez még csúnyácska is. Azóta moszatkának hívjuk. A dokinak meg úgy mondta hogy kis babaház, nekem miért nem tudta így mondani. Mindegy nem érdekes. Mielőtt elmentem mondta, hogy 2 hét múlva jöjjek vissza szedjek vitaminok mellett ultrogestant, ja és készüljek fel mert itt csak férfi nőgyógyász van. ( pedig tudom, hogy nem mert amikor elvetéltem akkor Dr. Égető Ágnes volt aki megállapította a spontán vetélésem).

Köszönöm aki elolvasta és érdekel más véleménye is róla,illetve más női nőgyógyászról akit akár ajánlanátok is. Most nincs semmi fájdalmam, nem barnázok, nem vérzek, így is merjem szedni az ultrogestant vagy várjak és 2 hét múlva kérdezzek mást róla



2021. szept. 29. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor dunaújvárosi vagy.

Tollas Tímeát ajánlom, bár nekem Csikós doktornővel sincs semmi bajom.

Ami pedig a teherbe esést illeti, attól függ mi volt a vetélés oka, de azért a legtöbb nőgyógyász minimum 2 ciklust (inkább hármat) szokott javasolni az újabb teherbe esés előtt, leginjkább, hogy regenerálódjon a méhnyálkahártya, hiszen ott keletkezett a vetéléskor némi seb/heg és nehezebben tapad meg az újabb terhesség egy sérült területen.

Jobb nem kockáztatni, persze mostmár mindegy, minden jót.

Tollas doktornővel elégedett leszel, egy tündér. Tudok adni mobilszámot hozzá, ha érdekel.

2021. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2021. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm, a kérdést. Lehet, már nem látod, de azért leírom. Ma vagyok 21 hetes terhes, és ami a kis pocaklakót illeti, nagyon kis virgonc. Múlthéten voltunk a 20 hetes genetikai ultrahangon, ahol megmutatta, hogy mindene ép és egészséges. Így mostmár csak várjuk nagy boldogságban apával együtt, és mindkettőnk családja, hogy megszülessen, és élőben is lássuk a picurt.

2022. jan. 13. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!